پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - كشف چوب آلات قاچاق در خودروي پرايد
بازدید : 53 13 دی 1400 ساعت 12:32 شماره :92481

كشف چوب آلات قاچاق در خودروي پرايد

 رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان نوشهر-رويان از كشف چوب آلات قاچاق در يكدستگاه خودروي سواري پراید در منطقه رویان خبر داد . 


به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان مازندران-نوشهر ،"وحيد مشايخ" اظهار داشت :نيروهاي گشت حفاظتي  اين اداره با همکاری نیروی انتظامی روز گذشته –يكشنبه- موفق شدند قطعات يك اصله درخت توسکا را كه به طرز ماهرانه يي در اين خودرو جاسازي شده بود راكشف و ضبط كنند . 


مشایخ افزود:  چوب آلات مکشوفه در ابعاد کوچکي قطع و در صندوق و صندلي پشت خودرو تعبيه شده بود.


به گفته وي خودرو سواری تا رسیدگی قضايي توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد و براي فرد متخلف نيز پرونده تنظيم و به مراجع ذيصلاح داده شد .


وي با اشاره به اين كه حمل اين گونه چوب آلات در خودروها نشان دهنده تنگ شدن عرصه به قاچاقچيان چوب و حضور مستمر و شبانه روزي نيروهاي حفاظتي در عرصه هاي جنگلي است خاطر نشان كرد : پيش از اين يك بار در خودرو پژو تعدادي چوب آلات قاچاق كشف و ضبط شد كه متخلف تحويل مقامات قضايي شد .


رئيس اداره منابع طبيعي نوشهر از شهروندان و دوستداران طبیعت خواست ، در صورت مشاهده هرگونه  تخلف قطع و حمل درختان جنگلی و غيره با شماره تلفن‌های ۱۳۹ و ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع تماس حاصل نمايند .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :