پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اسلام، حجاب را از مصادیق مهمّ تحقق امنیّت اجتماعی مي داند
بازدید : 8 29 تير 1400 ساعت 8:2 شماره :87278

اسلام، حجاب را از مصادیق مهمّ تحقق امنیّت اجتماعی مي داند


مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه اداره كل منابع طبيعي نوشهر اظهار داشت :اسلام، "حجاب" را از مصادیق مهمّ تحقق امنیّت اجتماعی در جامعه معرّفی کرده است و چالش‌ها، زمینه‌ها و راهبردهای بسیار مهمّی را برای شکوفایی ذهن نواندیش افراد جامعه در این مورد تبیین کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره كل ، به مناسبت هفته عفاف و حجاب در مراسمي از چند تن از بانوان اين اداره كل با اهداء‌لوح تقدير قدرداني شد . 


حجت الاسلام والمسلمین ابراهيم قاسمی نژاد افزود: اگر با این نگاه به عفاف وحجاب نگاه کنیم هم سلامت فردی و هم سلامت جمعی را در خانواده و اجتماع تضمین کرده‌ایم.وی بیان داشت: خانواده‌ها با ارائه الگوهای مناسب حجاب و آموزش مهارت‌های زندگی به فرزندان می‌توانند در کاهش این معضل اجتماعی اقدام کنند.

قاسمی نژاد  حجاب را اصلی ترین عامل در حفظ سلامت و صحت روابط، به ویژه در محیط های کاری دانست و اظهار داشت: این نوع اقدامات می تواند مشوقی برای بانوان برای انتخاب پوشش و حجاب برتر باشد.

وی ضمن ادای احترام به کلیه بانوان همکار در منابع طبیعی، حجاب را منحصر به چادر ندانست، اما چادر را بهترین و کامل ترین حجاب و تامین کننده کامل نظرات شرع مبین و عرف فرهنگی در ایران اسلامی دانست.


گفتني است در اين مراسم معاونين پشتیبانی و برنامه ریزی ، امور جنگل ، فرمانده یگان حفاظت ، رئیس اداره مالی ، مسئول روابط عمومی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید چمران اداره کل حضور داشتند

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :