پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مديركل منابع طبيعي نوشهر در پيامي دهه مبارك فجر را تبريك گفت
بازدید : 37 12 بهمن 1399 ساعت 12:59 شماره :81666

مديركل منابع طبيعي نوشهر در پيامي دهه مبارك فجر را تبريك گفت

 عبدالرضا سنگاري مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان مازندران-نوشهر در پيامي صادره سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي را تبريك گفت . متن اين پيام بدين شرح است
 نقلاب ما انفجار نور بود.
حضرت امام خمینی (ره)

🌺انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

🌺ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمت اله علیه  و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

🌺دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ های زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

🌺دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق خورد .انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود کوشید.

🌺این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

🌺اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را به همه فجرآفرینان بالاخص به همکاران عزیز، حافظان واقعی انفال درعرصه های منابع طبیعی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

🌺اکنون در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با آرمانهای مقدس امام راحل و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و شهدای انقلاب اسلامی که نهال این انقلاب را با خون سرخ خود آبیاری کردند پیمان می بندیم که همواره در راه عزت میهن خود بکوشیم .
🌺امیدواریم تعالی و پیشرفت ایران اسلامی نقشه شوم استکبارگران را که همواره در صدد ضربه زدن به میهن اسلامی است را نقش برآب کرده و به مدد الهی این انقلاب به انقلاب مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف متصل شود .

عبدالرضا سنگاری
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری اداره کل منابع طبیعی مازندران

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :